Pevnostní madlo, 350mm, černá mat
| Cena s DPH / ks | 2 830 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 339 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 420x33x73 mm |
| Šířka | 420 mm |
| Výška | 33 mm |
| Hloubka | 73 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 1.3130 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913913785 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
























































































































































































































































































