777 746 852Linka
PIEDRA keramické umyvadlo nábytkové 61x46,5cm, bílá
Varianty tohoto produktu (celkem 2):2 056 Kč
PIEDRA 61x46,5cm | 2 314 CZK
PRACTICO 60x40cm | skladem u dodavatele (6 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
Výrobce: SaphoBarva: bíláŠířka: 610 mmDélka: 610 mmVýška: 170 mmHloubka: 465 mmRozměr: 61 x 61 cmHmotnost: 16.73 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: obdélník Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (6 ks)
do týdne
-14 % 2 690 CZK
| Cena s DPH / ks | 2 314 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 912 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 61x46,5 cm |
| Šířka | 610 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 16.7300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913925955 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
PRACTICO keramické umyvadlo nábytkové 60x40cm, bílá
60 x 60KeramikaobdélníkSaphobílá
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
Umyvadlová skříňka 59,2×64×46 cm bílá lesk – Sapho CIRASA CR601-3030
59,2 x 59MDF/laminoSaphobíláCIRASA

AKCE -14 %
Umyvadlová skříňka 59,2×64×46 cm dub Alabama – Sapho CIRASA CR601-2222
59,2 x 59MDF/laminoSaphohnědáCIRASA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 59,2×64×46 cm dub alabama – Sapho CIRASA CR601-2322
59,2 x 59MDF/laminoSaphohnědáCIRASA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 59,2×64×46 cm siena - Sapho CIRASA CR601-4242S
59,2 x 59MDF/laminoSaphomodráCIRASA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 59,2×64×46 cm verde – Sapho CIRASA CR601-4444S
59,2 x 59MDF/laminoSaphozelenáCIRASA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 59,2×64×46 cm agila – Sapho CIRASA CR601-4343S
59,2 x 46MDF/laminoSaphohnědáCIRASA

AKCE -14 %
Umyvadlová skříňka 59,2×64×46 cm borovice rustik – Sapho CIRASA CR601-1616
59,2 x 59MDF/laminoSaphohnědáCIRASA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 59,2×64×46 cm carina – Sapho CIRASA CR601-4141S
59,2 x 46MDF/laminoSaphočernáCIRASA
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro PIEDRA keramické umyvadlo nábytkové 61x46,5cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro PIEDRA keramické umyvadlo nábytkové 61x46,5cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro PIEDRA keramické umyvadlo nábytkové 61x46,5cm, bílá (dxf)
- Technický list pro PIEDRA keramické umyvadlo nábytkové 61x46,5cm, bílá








































































































































































































































































































