PIEDRA keramické umyvadlo nábytkové 71x46,5cm, bílá
| Cena s DPH / ks | 2 701 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 232 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 71x46,5 cm |
| Šířka | 710 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 16.7300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913925962 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu








Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro PIEDRA keramické umyvadlo nábytkové 71x46,5cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro PIEDRA keramické umyvadlo nábytkové 71x46,5cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro PIEDRA keramické umyvadlo nábytkové 71x46,5cm, bílá (dxf)
- Technický list pro PIEDRA keramické umyvadlo nábytkové 71x46,5cm, bílá

























































































































































































































































































