Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, černá mat
Po použití doporučujeme uzavřít podomítkovou baterii.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 115 mm |
| Výška | 115 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Délka hadice | 1200 mm |
| Ostatní | Úsporná ECO |
| Průtok (3 bar) | 8.000 l/min |
| Hmotnost / ks | 3.2500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913918179 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
ECO kartuše
Systém úspory spotřeby vody a energie: V základní poloze vytéká studená voda, postupným otáčením páky doleva se přidává voda teplá. Průtok vody je regulován zvednutím páky baterie.
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
- Dokumenty - Návod pro Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, černá mat (pdf)
- Dokumenty - Údržba pro Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, černá mat (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, černá mat (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, černá mat (pdf)
- Technický list pro Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, černá mat

































































