777 746 852Linka
PRATA keramické umyvadlo na desku, 39,5x39,5cm, bílá
Varianty tohoto produktu (celkem 3):6 012 KčSAND/NUBES 38x38cm, ExtraGlaze | 8 490 Kč
PRATA desku, 39,5x39,5cm | 3 045 CZK
BLADE desku, 40x40cm | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (4 ks)
skladem u dodavatele (1 ks)
Výrobce: SaphoBarva: bíláŠířka: 395 mmDélka: 390 mmVýška: 145 mmHloubka: 395 mmRozměr: 39,5 x 39 cmHmotnost: 8 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: čtverec Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 3 540 CZK
| Cena s DPH / ks | 3 045 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 517 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 39,5x14,5x39,5 cm |
| Šířka | 395 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hloubka | 395 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Čtverec |
| Hmotnost / ks | 8.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864704 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
BLADE keramické umyvadlo na desku, 40x40cm, bílá
40 x 40KeramikačtverecSaphobílá

zdarma
SAND/NUBES keramické umyvadlo na desku 38x38cm, bílá ExtraGlaze
38 x 38KeramikačtverecGSIbíláSAND
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro PRATA keramické umyvadlo na desku, 39,5x39,5cm, bílá (DXF)
- Dokumenty - 3D modely pro PRATA keramické umyvadlo na desku, 39,5x39,5cm, bílá (DWG)
- Dokumenty - 3D modely pro PRATA keramické umyvadlo na desku, 39,5x39,5cm, bílá (3DS)
- Technický list pro PRATA keramické umyvadlo na desku, 39,5x39,5cm, bílá

























































































































































































































































































