PRIORI keramické umyvadlo na desku, 60x40cm, bílá s modrým vzorem
| Cena s DPH / ks | 4 808 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 3 974 CZK |
Vyrobeno z přírodního materiálu, jednotlivé kusy se mohou nepatrně odlišovat v barevnosti.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PRIORI |
| Rozměr | 60x13,5x40 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 135 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 10.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913891229 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Keramická umyvadla na desku PRIORI jsou novým trendem pro zařizování koupelen. Jsou příjemná na dotek a zároveň nevyžadují náročnou údržbu. Přitažlivý design a funkčnost těchto výrobků splňuje vysoké nároky moderního bydlení.
- vyrobena klasickým postupem s rozdílným způsobem finální úpravy
- některá jsou opatřena vnější dekorační ražbou, jiná grafickým dekorem nebo ruční malbou
- originální textura každého umyvadla podpoří nezaměnitelnost koupelny
Varianty tohoto produktu

























































































































































































































































































