777 746 852Linka
QUADRADO betonové dvojumyvadlo včetně výpusti, 96x44cm, bílý pískovec
Varianty tohoto produktu (celkem 2):7 990 Kč
QUADRADO betonové včetně výpusti, 96x44cm, bílý pískovec |
SAND keramické 120x50 cm, bílá ExtraGlaze | nedostupné
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoBarva: béžováŠířka: 960 mmDélka: 960 mmVýška: 130 mmHloubka: 440 mmRozměr: 96 x 96 cmHmotnost: 31 kg/ksMateriál: Beton Tvar: obdélník Záruka: 24 měsíců
nedostupné
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
- Ošetřeno voděodolnou nanovrstvou, která zároveň usnadňuje čištění.
- Není určeno pro venkovní použití.
- Balení obsahuje: Výpust Click-Clack s betonovou zátkou v barvě
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 96x13x44 cm |
| Šířka | 960 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Beton |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886430 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -47 %
zdarma
SAND keramické dvojumyvadlo 120x50 cm, bílá ExtraGlaze
120 x 120KeramikaobdélníkGSIbíláSAND
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 95×50×43,5 cm borovice rustik – Sapho ODETTA DT100-1616
95 x 43,5MDF/laminoSaphohnědáODETTA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 95×50×43,5 cm jilm bardini – Sapho ODETTA DT100-1313
95 x 43,5MDF/laminoSaphobéžováODETTA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 95×51,5×43 cm dub mocca – Sapho NIRONA NR100-1212
95 x 43MDF/laminoSaphobéžováNIRONA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 95×51,5×43 cm dub Sherwood – Sapho NIRONA NR100-1515
95 x 95MDF/laminoSaphohnědáNIRONA









































































































































































































































































































