777 746 852Linka
QUADRADO betonové dvojumyvadlo včetně výpusti, 96x44cm, černý granit
Výrobce: SaphoŠířka: 960 mmDélka: 960 mmVýška: 130 mmHloubka: 440 mmRozměr: 96 x 96 cmHmotnost: 31 kg/ksMateriál: Beton Tvar: obdélník Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (6 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Ošetřeno voděodolnou nanovrstvou, která zároveň usnadňuje čištění
- Není určeno pro venkovní použití
- Balení obsahuje: Výpust Click-Clack s betonovou zátkou
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 96x13x44 cm |
| Šířka | 960 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Beton |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886423 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 95×50×43,5 cm borovice rustik – Sapho ODETTA DT100-1616
95 x 43,5MDF/laminoSaphohnědáODETTA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 95×50×43,5 cm jilm bardini – Sapho ODETTA DT100-1313
95 x 43,5MDF/laminoSaphobéžováODETTA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 95×51,5×43 cm dub mocca – Sapho NIRONA NR100-1212
95 x 43MDF/laminoSaphobéžováNIRONA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 95×51,5×43 cm dub Sherwood – Sapho NIRONA NR100-1515
95 x 95MDF/laminoSaphohnědáNIRONA
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro QUADRADO betonové dvojumyvadlo včetně výpusti, 96x44cm, černý granit (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro QUADRADO betonové dvojumyvadlo včetně výpusti, 96x44cm, černý granit (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro QUADRADO betonové dvojumyvadlo včetně výpusti, 96x44cm, černý granit (dxf)
- Dokumenty - Údržba pro QUADRADO betonové dvojumyvadlo včetně výpusti, 96x44cm, černý granit (PDF)
- Technický list pro QUADRADO betonové dvojumyvadlo včetně výpusti, 96x44cm, černý granit






































































































































































































































































































