RHAPSODY stojánková umyvadlová baterie s bidetovou sprchou, černá
| Cena s DPH / ks | 4 292 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 3 547 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 183 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Pro umývátko, Bidetová sprcha |
| Hmotnost / ks | 1.8850 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913119231 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Univerzální design válcového tvaru s decentní hranou a úzkou páčkou výborně ladí s různými tvary ostatního zařízení koupelny. Pokud sháníte designovou baterii a netroufáte si na hranaté tvary, je pro vás RHAPSODY ideálním řešením. Série je stále rozšiřována o nové prvky. Například podomítkové baterie, sprchové sloupy nebo baterie s připojením do podlahy.



























































































































































































































































































