RONDANE keramické umyvadlo na desku Ø 41cm, bílá
| Cena s DPH / ks | 2 365 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 955 CZK |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 41x14 cm |
| Průměr | 410 mm |
| Šířka | 410 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 410 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 8.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864674 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu


Příslušenství k produktu







Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro RONDANE keramické umyvadlo na desku Ø 41cm, bílá (DXF)
- Dokumenty - 3D modely pro RONDANE keramické umyvadlo na desku Ø 41cm, bílá (DWG)
- Dokumenty - 3D modely pro RONDANE keramické umyvadlo na desku Ø 41cm, bílá (3DS)
- Dokumenty - Údržba pro RONDANE keramické umyvadlo na desku Ø 41cm, bílá (pdf)
- Technický list pro RONDANE keramické umyvadlo na desku Ø 41cm, bílá
























































































































































































































































































