777 746 852Linka
SAMBLUNG zrcadlo ve vyřezávaném rámu 60x80cm, stříbrná
Výrobce: SaphoSérie: SCULE & SAMBLUNGŠířka: 600 mmDélka: 600 mmVýška: 800 mmRozměr: 60 x 60 cmHmotnost: 6.5 kg/ksMateriál: Masiv dřevo Tvar: obdélník Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 3 390 CZK
| Cena s DPH / ks | 2 916 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 410 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 4000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Ručně vyřezávaný dřevěný rám o šířce 14,5 cm.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SCULE & SAMBLUNG |
| Rozměr | 60x80 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Barva rámu | Stříbrná |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 6.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913842177 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |






























































































































































































































































































