777 746 852Linka
Samolepící držák toaletního papíru, černá mat
Výrobce: SaphoŠířka: 140 mmDélka: 140 mmVýška: 110 mmHloubka: 30 mmRozměr: 14 x 14 cmHmotnost: 0.28 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 379 CZK
| Cena s DPH / ks | 326 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 270 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
- Opatřen oboustrannou lepící páskou, která zaručuje mimořádnou životnost spoje a spolehlivě nahrazuje vruty pro trvalé upevnění
- Před nalepením se ujistěte, že povrch není špinavý, zaprášený nebo mastný
- Otočný o 180°
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 140x110x30 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Lepení |
| Balení obsahuje | 3M lepící páska |
| Hmotnost / ks | 0.2800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913920455 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |


















































































































































































































































































