777 746 852Linka
Samolepící dvojháček, kulatý, nerez mat
Varianty tohoto produktu (celkem 2):412 Kč
Samolepící dvojháček, kulatý, mat | 215 CZK
X-ROUND samolepící dvojháček, lesk | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (4 ks)
Výrobce: SaphoŠířka: 96 mmDélka: 96 mmVýška: 48 mmHloubka: 30 mmRozměr: 9,6 x 9,6 cmHmotnost: 0.169 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 249 CZK
| Cena s DPH / ks | 215 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 177 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
- Opatřen oboustrannou lepící páskou, která zaručuje mimořádnou životnost spoje a spolehlivě nahrazuje vruty pro trvalé upevnění
- Před nalepením se ujistěte, že povrch není špinavý, zaprášený nebo mastný
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 96x48x30 mm |
| Šířka | 96 mm |
| Výška | 48 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dvojháček |
| Instalace | Lepení |
| Balení obsahuje | 3M lepící páska |
| Hmotnost / ks | 0.1690 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913847950 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
X-ROUND samolepící dvojháček, nerez lesk
11,5 x 11,5NerezkruhovéSaphochromX-ROUND



















































































































































































































































































