777 746 852Linka
Samolepící háček, černá mat
Varianty tohoto produktu (celkem 2):240 Kč
Samolepící háček | 137 CZK
X-ROUND BLACK samolepící háček | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
Výrobce: SaphoŠířka: 45 mmDélka: 45 mmVýška: 45 mmHloubka: 25 mmRozměr: 4,5 x 4,5 cmHmotnost: 0.06 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-14 % 159 CZK
| Cena s DPH / ks | 137 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 114 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
- Opatřen oboustrannou lepící páskou, která zaručuje mimořádnou životnost spoje a spolehlivě nahrazuje vruty pro trvalé upevnění
- Před nalepením se ujistěte, že povrch není špinavý, zaprášený nebo mastný
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 45x45x25 mm |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Háček |
| Instalace | Lepení |
| Balení obsahuje | 3M lepící páska |
| Hmotnost / ks | 0.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913920431 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
X-ROUND BLACK samolepící háček, černá mat
4,5 x 4,5NerezkruhovéSaphoX-ROUND



















































































































































































































































































