777 746 852Linka
Samolepící háček, kulatý, černá mat
Varianty tohoto produktu (celkem 2):240 Kč
Samolepící háček, kulatý | 172 CZK
X-ROUND BLACK samolepící háček | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
Výrobce: SaphoŠířka: 48 mmDélka: 48 mmVýška: 48 mmHloubka: 30 mmRozměr: 4,8 x 4,8 cmHmotnost: 0.09 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-14 % 199 CZK
| Cena s DPH / ks | 172 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 142 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
- Opatřen oboustrannou lepící páskou, která zaručuje mimořádnou životnost spoje a spolehlivě nahrazuje vruty pro trvalé upevnění
- Před nalepením se ujistěte, že povrch není špinavý, zaprášený nebo mastný
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 48x48x30 mm |
| Průměr | 48 mm |
| Šířka | 48 mm |
| Výška | 48 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háček |
| Instalace | Lepení |
| Balení obsahuje | 3M lepící páska |
| Hmotnost / ks | 0.0900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913920448 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
X-ROUND BLACK samolepící háček, černá mat
4,5 x 4,5NerezkruhovéSaphoX-ROUND



















































































































































































































































































