777 746 852Linka
Samolepící háček, nerez mat
Varianty tohoto produktu (celkem 2):215 Kč
Samolepící háček, mat | 68 CZK
X-ROUND samolepící háček, lesk | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoŠířka: 45 mmDélka: 45 mmVýška: 45 mmHloubka: 25 mmRozměr: 4,5 x 4,5 cmHmotnost: 0.057 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 79 CZK
| Cena s DPH / ks | 68 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 57 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
- Opatřen oboustrannou lepící páskou, která zaručuje mimořádnou životnost spoje a spolehlivě nahrazuje vruty pro trvalé upevnění
- Před nalepením se ujistěte, že povrch není špinavý, zaprášený nebo mastný
- Vygravírované logo SAPHO
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 45x45x25 mm |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Háček |
| Instalace | Lepení |
| Balení obsahuje | 3M lepící páska |
| Hmotnost / ks | 0.0570 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913847905 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
X-ROUND samolepící háček, nerez lesk
4,5 x 4,5NerezkruhovéSaphochromX-ROUND



















































































































































































































































































