777 746 852Linka
SCULE zrcadlo ve vyřezávaném rámu 70x100cm, černá
Výrobce: SaphoSérie: SCULE & SAMBLUNGŠířka: 700 mmDélka: 700 mmVýška: 1000 mmRozměr: 70 x 70 cmHmotnost: 8.5 kg/ksMateriál: Masiv dřevo Tvar: obdélník Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-33 % 3 990 CZK
| Cena s DPH / ks | 2 680 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 215 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 4000 Kč!
O produktu
Foto
Ručně vyřezávaný dřevěný rám o šířce 14 cm.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SCULE & SAMBLUNG |
| Rozměr | 70x100 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Barva rámu | Černá |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 8.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913925740 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |


























































































































































































































































































