777 746 852Linka
SCULE zrcadlo ve vyřezávaném rámu 80x120cm, zlatá
Varianty tohoto produktu (celkem 2):4 292 Kč
SCULE 80x120cm | 4 292 CZK
ZEEGRAS 70x100cm | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoSérie: SCULE & SAMBLUNGŠířka: 800 mmDélka: 800 mmVýška: 1200 mmRozměr: 80 x 80 cmHmotnost: 10.2 kg/ksMateriál: Masiv dřevo Tvar: obdélník Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Zrcadlo v ručně vyřezávaném dřevěném rámu
- Celkový rozměr: 80x120 cm (šířka rámu 14 cm)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SCULE & SAMBLUNG |
| Rozměr | 80x120 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Barva rámu | Zlato |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 10.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913857034 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
zdarma
ZEEGRAS zrcadlo ve vyřezávaném rámu 70x100cm, zlatá
70 x 70Masiv dřevoobdélníkSaphoZEEGRAS


























































































































































































































































































