SCULE zrcadlo ve vyřezávaném rámu 80x150cm, bílá
| Cena s DPH / ks | 5 522 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 4 563 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Zrcadlo v ručně vyřezávaném dřevěném rámu
- Celkový rozměr: 80x150 cm (šířka rámu 14 cm)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SCULE & SAMBLUNG |
| Rozměr | 80x150 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Barva rámu | Bílá |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 11.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913881862 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |




























































































































































































































































































