SEMA vanová baterie s připojením do podlahy, chrom
Baterie se připojí napřímo, nemá instalační box.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 6 let |
| Šířka | 182 mm |
| Výška | 880 mm |
| Hloubka | 283 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| EAN | 8590913913372 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnost / ks | 5.5700 kg |
| Balení | 1 ks |
Varianty tohoto produktu


Příslušenství k produktu



































































































































































































































































































