777 746 852Linka
Set krycích rozet hranatých, černá mat
Výrobce: SaphoŠířka: 50 mmVýška: 50 mmHloubka: 12 mmRozměr: 5 x 1,2 cmHmotnost: 0.21 kg/setZáruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (6 set)
do týdne
-14 % 2 050 CZK
| Cena s DPH / set | 1 763 CZK |
| Cena bez DPH / set | 1 458 CZK |
-set+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 12 mm |
| Barva | Černá mat |
| Hmotnost / set | 0.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913898006 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
METRO DOS otopné těleso 500x1100 mm, černá mat
50 x 50Oceltvar hSaphoMETRO DOS

AKCE -14 %
METRO DOS otopné těleso 550x1430 mm, černá mat
55 x 55Oceltvar hSaphoMETRO DOS

AKCE -14 %
METRO LIGHT otopné těleso 300x1140 mm, černá mat
30 x 30Oceltvar hSaphoMETRO LIGHT

AKCE -14 %
METRO LIGHT otopné těleso 300x1500 mm, černá mat
30 x 30Oceltvar hSaphoMETRO LIGHT

AKCE -14 %
METRO LIGHT otopné těleso 400x1140 mm, černá mat
40 x 40Oceltvar hSaphoMETRO LIGHT

AKCE -14 %
METRO LIGHT otopné těleso 400x1500 mm, černá mat
40 x 40Oceltvar hSaphoMETRO LIGHT

AKCE -14 %
METRO otopné těleso 450x890 mm, černá mat
45 x 45Oceltvar hSaphoMETRO

AKCE -14 %
METRO otopné těleso 500x1200 mm, černá mat
50 x 50Oceltvar hSaphoMETRO

AKCE -14 %
METRO otopné těleso 600x1510 mm, černá mat
60 x 60Oceltvar hSaphoMETRO

AKCE -14 %
zdarma
ZIG otopné těleso 600x1096mm, černá mat
60 x 60OceldesignovéSaphoZIG

AKCE -14 %
zdarma
ZIG otopné těleso 600x1334mm, černá mat
60 x 60OceldesignovéSaphoZIG

AKCE -14 %
zdarma
ZIG otopné těleso 600x1572mm, černá mat
60 x 60OceldesignovéSaphoZIG

AKCE -14 %
zdarma
ZIG otopné těleso 600x1810mm, černá mat
60 x 60OceldesignovéSaphoZIG

AKCE -14 %
zdarma
FANTINA otopné těleso 500x1215 mm, černá mat
50 x 50Oceltvar hSaphoFANTINA

AKCE -14 %
zdarma
FANTINA otopné těleso 500x1647 mm, černá mat
50 x 50Oceltvar hSaphoFANTINA




















































































































































































































































































