Set krycích rozet hranatých, chrom
| Cena s DPH / set | 1 368 CZK |
| Cena bez DPH / set | 1 131 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 12 mm |
| Barva | Chrom |
| Hmotnost / set | 0.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913848186 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

































































































































































































































































































































