Set krycích rozet hranatých, nerez mat
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 12 mm |
| Barva | Broušený nerez |
| Hmotnost / set | 0.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913848193 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 12 mm |
| Barva | Broušený nerez |
| Hmotnost / set | 0.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913848193 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |