777 746 852Linka
Set krycích rozet kulatých, černá mat
Výrobce: SaphoŠířka: 55 mmVýška: 55 mmHloubka: 5 mmRozměr: 5,5 x 0,5 cmHmotnost: 0.11 kg/setZáruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (2 set)
do týdne
-14 % 1 090 CZK
| Cena s DPH / set | 938 CZK |
| Cena bez DPH / set | 775 CZK |
-set+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 5 mm |
| Barva | Černá mat |
| Hmotnost / set | 0.1100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913897788 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
DINA otopné těleso 250x1680mm, černá mat
25 x 25Oceltvar hSaphoDINA

AKCE -14 %
DINA otopné těleso 300x1380 mm, černá mat
30 x 30Oceltvar hSaphoDINA

AKCE -14 %
DINA otopné těleso 300x1740 mm, černá mat
30 x 30Oceltvar hSaphoDINA

AKCE -14 %
DINA otopné těleso 350x1680mm, černá mat
35 x 35Oceltvar hSaphoDINA

AKCE -14 %
DINA otopné těleso 400x1560 mm, černá mat
40 x 40Oceltvar hSaphoDINA
























































































































































































































































































