777 746 852Linka
SHICK nástěnný sušák ručníků 500x1344 mm, kulatý, černá mat
Varianty tohoto produktu (celkem 3):3 776 KčSLICE osušky, 520x790mm | 4 292 Kč
SHICK nástěnný ručníků 500x1344 mm, kulatý | 3 290 CZK
SKA 450x1150x100mm | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
Výrobce: SaphoŠířka: 500 mmDélka: 500 mmVýška: 1344 mmHloubka: 122 mmRozměr: 50 x 50 cmHmotnost: 5.2 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500x1344x122 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1344 mm |
| Hloubka | 122 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 5.2000 kg |
| EAN | 8590913922909 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
zdarma
SKA nástěnný sušák ručníků 450x1150x100mm, černá mat
45 x 45OcelhranatéSaphoSKA koupelnové doplňky
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro SHICK nástěnný sušák ručníků 500x1344 mm, kulatý, černá mat (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro SHICK nástěnný sušák ručníků 500x1344 mm, kulatý, černá mat (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro SHICK nástěnný sušák ručníků 500x1344 mm, kulatý, černá mat (dxf)
- Dokumenty - Návod pro SHICK nástěnný sušák ručníků 500x1344 mm, kulatý, černá mat (PDF)
- Technický list pro SHICK nástěnný sušák ručníků 500x1344 mm, kulatý, černá mat




































































































































































































































































































