777 746 852Linka
SLIM keramické dvojumyvadlo, nábytkové, 120x46,5cm, bílá
Varianty tohoto produktu (celkem 2):7 534 Kč
SLIM keramické dvojumyvadlo, nábytkové, 120x46,5cm | 7 732 CZK
MARIA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x46cm | skladem u dodavatele (2 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
Výrobce: SaphoBarva: bíláŠířka: 1215 mmDélka: 1210 mmVýška: 180 mmHloubka: 465 mmRozměr: 121,5 x 121 cmHmotnost: 27.02 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: obdélník Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (2 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 121,5x18x46,5 cm |
| Šířka | 1215 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 27.0200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913801464 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
zdarma
MARIA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x46cm, bílá
120 x 120Litý mramorobdélníkSaphobíláMARIA
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro SLIM keramické dvojumyvadlo, nábytkové, 120x46,5cm, bílá (O2C)
- Dokumenty - 3D modely pro SLIM keramické dvojumyvadlo, nábytkové, 120x46,5cm, bílá (DXF)
- Dokumenty - 3D modely pro SLIM keramické dvojumyvadlo, nábytkové, 120x46,5cm, bílá (3DS)
- Dokumenty - 3D modely pro SLIM keramické dvojumyvadlo, nábytkové, 120x46,5cm, bílá (DWG)
- Dokumenty - Návod pro SLIM keramické dvojumyvadlo, nábytkové, 120x46,5cm, bílá (pdf)
- Technický list pro SLIM keramické dvojumyvadlo, nábytkové, 120x46,5cm, bílá


































































































































































































































































































