777 746 852Linka
SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 70x46,5cm, bílá
Výrobce: SaphoBarva: bíláŠířka: 710 mmDélka: 710 mmVýška: 170 mmHloubka: 465 mmRozměr: 71 x 71 cmHmotnost: 15.91 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: obdélník Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (4 ks)
do týdne
-14 % 2 990 CZK
| Cena s DPH / ks | 2 572 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 126 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 71x17x46,5 cm |
| Šířka | 710 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.9100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913964398 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 69,8×52×46 cm bílá lesk – Sapho CIRASA CR701-3030
69,8 x 69MDF/laminoSaphobíláCIRASA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 69,8×52×46 cm dub Alabama – Sapho CIRASA CR701-2222
69,8 x 69MDF/laminoSaphohnědáCIRASA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 69,8×52×46 cm dub Alabama – Sapho CIRASA CR701-2322
69,8 x 69MDF/laminoSaphohnědáCIRASA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 69,8×52×46 cm siena – Sapho CIRASA CR701-4242S
69,8 x 69MDF/laminoSaphomodráCIRASA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 69,8×52×46 cm verde – Sapho CIRASA CR701-4444S
69,8 x 69MDF/laminoSaphozelenáCIRASA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 69,8×52×46 cm bílá lesk – Sapho CIRASA CR701-4343S
69,8 x 46MDF/laminoSaphohnědáCIRASA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 69,8×52×46 cm borovice rustik – Sapho CIRASA CR701-1616
69,8 x 46MDF/laminoSaphohnědáCIRASA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 69,8×52×46 cm carina – Sapho CIRASA CR701-4141S
69,8 x 46MDF/laminoSaphočernáCIRASA
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 70x46,5cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 70x46,5cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 70x46,5cm, bílá (dxf)
- Technický list pro SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 70x46,5cm, bílá






































































































































































































































































































