777 746 852Linka
SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 76x46,5cm, bílá
Varianty tohoto produktu (celkem 4):3 165 KčKAMA zápustné, litý mramor, 50x26cm | 2 916 KčMARIA umyvadlo, litý mramor, 75x46cm | 4 610 Kč
SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 76x46,5cm | 2 290 CZK
JAPURA zápustné, litý mramor, 55x36cm | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
Výrobce: SaphoBarva: bíláŠířka: 765 mmDélka: 760 mmVýška: 175 mmHloubka: 465 mmRozměr: 76,5 x 76 cmHmotnost: 18.21 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: obdélník Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-32 % 3 390 CZK
| Cena s DPH / ks | 2 290 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 893 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 76,5x17,5x46,5 cm |
| Šířka | 765 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913808142 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
JAPURA umyvadlo zápustné, litý mramor, 55x36cm, bílá
55 x 55Litý mramorobdélníkSaphobílá

AKCE -14 %
KAMA umyvadlo zápustné, litý mramor, 50x26cm, bílá
50 x 50Litý mramorobdélníkSaphobílá

AKCE -14 %
MARIA umyvadlo, litý mramor, 75x46cm, bílá
75,5 x 75Litý mramorobdélníkSaphobíláMARIA
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 76x46,5cm, bílá (O2C)
- Dokumenty - 3D modely pro SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 76x46,5cm, bílá (DXF)
- Dokumenty - 3D modely pro SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 76x46,5cm, bílá (3DS)
- Dokumenty - 3D modely pro SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 76x46,5cm, bílá (DWG)
- Dokumenty - Návod pro SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 76x46,5cm, bílá (pdf)
- Technický list pro SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 76x46,5cm, bílá


































































































































































































































































































