777 746 852Linka
SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 80x46,5cm, bílá
Výrobce: SaphoBarva: bíláŠířka: 810 mmDélka: 810 mmVýška: 180 mmHloubka: 465 mmRozměr: 81 x 81 cmHmotnost: 15.91 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: obdélník Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (2 ks)
do týdne
-14 % 3 890 CZK
| Cena s DPH / ks | 3 346 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 765 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 81x18x46,5 cm |
| Šířka | 810 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.9100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913964404 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -68 %
Umyvadlová skříňka 79,8×52×46 cm agila – Sapho CIRASA CR801-4343S
79,8 x 79MDF/laminoSaphohnědáCIRASA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 79,8×52×46 cm bílá lesk – Sapho CIRASA CR801-3030
79,8 x 79MDF/laminoSaphobíláCIRASA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 79,8×52×46 cm carina – Sapho CIRASA CR801-4141S
79,8 x 79MDF/laminoSaphočernáCIRASA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 79,8×52×46 cm dub Alabama – Sapho CIRASA CR801-2222
79,8 x 79MDF/laminoSaphohnědáCIRASA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 79,8×52×46 cm dub Alabama – Sapho CIRASA CR801-2322
79,8 x 46MDF/laminoSaphohnědáCIRASA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 79,8×52×46 cm siena – Sapho CIRASA CR801-4242S
79,8 x 79MDF/laminoSaphomodráCIRASA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 79,8×52×46 cm verde – Sapho CIRASA CR801-4444S
79,8 x 46MDF/laminoSaphozelenáCIRASA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 79,8×52×46 cm borovice rustik – Sapho CIRASA CR801-1616
79,8 x 46MDF/laminoSaphohnědáCIRASA
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 80x46,5cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 80x46,5cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 80x46,5cm, bílá (dxf)
- Technický list pro SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 80x46,5cm, bílá






































































































































































































































































































