SPECTRE podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, chrom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPECTRE |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 70 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 2.0550 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913902376 |
| Záruka | 2 roky |
SPECTRE je ucelená kolekce baterií v kubistickém stylu, která se drží přímých linií. Potěší oko bytového architekta i koncového klienta.































































