Sprchová souprava hranatá, posuvný držák 680mm, černá mat
| Cena s DPH / ks | 1 626 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 344 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 680 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | 30x15 mm |
| Ostatní | Jedna funkce, Sprcha + držák + hadice 150 cm, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 1.4200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997136 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Příslušenství k produktu


























































































































































































































































































