777 746 852Linka
Sprchová souprava, posuvný držák 708mm, chrom
Výrobce: SaphoBarva: chromVýška: 708 mmHmotnost: 1.412 kg/ksMateriál: ABS/nerez Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 1 560 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 342 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 109 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 708 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž, Déšť/Masáž |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 22 mm |
| Ostatní | Více funkcí, Sprcha + držák + hadice 150 cm, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 1.4120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997174 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Příslušenství k produktu

AKCE -49 %
zdarma
BEBÉ nástěnná sprchová baterie, chrom
20,8 x 14,2MosazdesignSaphochromBEBÉ

AKCE -57 %
LUKA nástěnná sprchová baterie, chrom
MosazkruhovéSaphochromLUKA

AKCE -14 %
zdarma
SPY nástěnná sprchová baterie, chrom
19,5 x 13MosazkruhovéSaphochromSPY

AKCE -14 %
zdarma
LEA nástěnná sprchová termostatická baterie, lékařská páka, chrom
MosazkruhovéSaphochromHOSPITAL









































































































































































































































































































