Sprchová tyč, posuvný držák, hranatá, 680mm, ABS/zlato mat
| Cena s DPH / ks | 1 190 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 984 CZK |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Výška | 680 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Rozměr průřezu tyče | 30x15 mm |
| Hmotnost / ks | 1.2500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935312 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Sprchová tyč, posuvný držák, hranatá, 680mm, ABS/zlato mat (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro Sprchová tyč, posuvný držák, hranatá, 680mm, ABS/zlato mat (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro Sprchová tyč, posuvný držák, hranatá, 680mm, ABS/zlato mat (dxf)
- Technický list pro Sprchová tyč, posuvný držák, hranatá, 680mm, ABS/zlato mat





















































































































































































































































































