Sprchová tyč, posuvný držák, kulatá, 700mm, bílá mat
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 25 mm |
| Ostatní | Nastavitelná rozteč uchycení |
| Hmotnost / ks | 1.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913928420 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu




Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Sprchová tyč, posuvný držák, kulatá, 700mm, bílá mat (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro Sprchová tyč, posuvný držák, kulatá, 700mm, bílá mat (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro Sprchová tyč, posuvný držák, kulatá, 700mm, bílá mat (dxf)
- Technický list pro Sprchová tyč, posuvný držák, kulatá, 700mm, bílá mat





















































































































































































































































































