777 746 852Linka
Sprchové ramínko kulaté, 170mm, chrom
Výrobce: SaphoBarva: chromDélka: 180 mmHloubka: 180 mmHmotnost: 0.6 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 1 260 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 084 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 896 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 55 mm |
| Délka | 180 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8024587003867 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |




















































































































































































































































































