777 746 852Linka
Sprchové stropní ramínko, kulaté, 200mm, černá mat
Varianty tohoto produktu (celkem 2):852 Kč
ramínko, kulaté, 200mm | 654 CZK
ramínko, hranaté, 200mm | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
Výrobce: SaphoDélka: 200 mmVýška: 200 mmHmotnost: 0.2 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 760 CZK
| Cena s DPH / ks | 654 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 541 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Délka | 200 mm |
| Výška | 200 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stropní |
| Hmotnost / ks | 0.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913954306 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Sprchové stropní ramínko, kulaté, 200mm, černá mat (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro Sprchové stropní ramínko, kulaté, 200mm, černá mat (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro Sprchové stropní ramínko, kulaté, 200mm, černá mat (dxf)
- Technický list pro Sprchové stropní ramínko, kulaté, 200mm, černá mat






















































































































































































































































































