777 746 852Linka
Sušák ručníků na otopná tělesa 214x600mm, bílá
Výrobce: SaphoBarva: bíláŠířka: 600 mmDélka: 600 mmVýška: 80 mmHloubka: 220 mmRozměr: 60 x 60 cmHmotnost: 1.228 kg/ksMateriál: Ocel Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 1 090 CZK
| Cena s DPH / ks | 938 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 775 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
- Vhodný pro instalaci na otopná tělesa s rovnými i oblými trubkami, od šířky 40 cm.
- Použitelný pro všechna otopná (žebříková) tělesa, která jsou vyrobena z trubek o průměru 20-22 mm.
- Minimální rozteč (světlost) mezi trubkami tělesa musí být 14 mm.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 600x220x80 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Hmotnost / ks | 1.2280 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942709 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |































































































































































































































































































