THALIE 70 keramické umyvadlo nábytkové 70x37cm, bílá
| Cena s DPH / ks | 2 124 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 756 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THALIE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x37 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku, Zápustné |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 16.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913872075 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Keramická umyvadla THALIE se vyznačují štíhlou linií s výraznými zaoblenými rohy a zkoseným vnitřním prostorem pro pohodlné mytí. Moderní design v praktickém provedení, které oceníte v každé koupelně.
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu





Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro THALIE 70 keramické umyvadlo nábytkové 70x37cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro THALIE 70 keramické umyvadlo nábytkové 70x37cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro THALIE 70 keramické umyvadlo nábytkové 70x37cm, bílá (dxf)
- Technický list pro THALIE 70 keramické umyvadlo nábytkové 70x37cm, bílá







































































