777 746 852Linka
TIGA zrcadlo s policí 48x67cm, bronz
Výrobce: SaphoŠířka: 490 mmDélka: 490 mmVýška: 700 mmRozměr: 49 x 49 cmHmotnost: 10.5 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: jiný Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 4 590 CZK
| Cena s DPH / ks | 3 948 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 3 263 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 4000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Zrcadlo v rámu s policí
- výška samotného zrcadla: 67 cm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 49x70 cm |
| Šířka | 490 mm |
| Výška | 700 mm |
| Barva rámu | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu, Zrcadla s policí |
| Tvar | Jiný |
| Hmotnost / ks | 10.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913877476 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |


























































































































































































































































































