777 746 852Linka
TUCAN držáky poličky max 12mm, pár, chrom
Výrobce: SaphoBarva: chromŠířka: 22 mmDélka: 22 mmVýška: 35 mmHloubka: 39 mmRozměr: 2,2 x 2,2 cmHmotnost: 0.11 kg/párMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 pár)
do týdne
-14 % 300 CZK
| Cena s DPH / pár | 258 CZK |
| Cena bez DPH / pár | 214 CZK |
-pár+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Pro police o max. tloušťce 12 mm
- 2 ks v balení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 22x35x39 mm |
| Šířka | 22 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hloubka | 39 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák poličky |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / pár | 0.1100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913856174 |
| Taric | 83024200 |
| Záruka | 2 roky |


















































































































































































































































































































