TURSI podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TURSI |
| Záruka | 6 let |
| Hloubka | 230 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| EAN | 8590913975486 |
| Taric | 84818011 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 2.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
Italská kvalita a design opět potvrzuje vedoucí postavení evropských výrobců vodovodních baterií. Moderní hranaté tvary s mírně zaoblenými rohy poskytují snadné ovládání i údržbu.
Každému umyvadlu sluší jiná baterie, a proto série TURSI nabízí tři velikosti stojánkové, tříprvkovou i nástěnnou verzi umyvadlové baterie.
Varianty tohoto produktu


Příslušenství k produktu
Ke stažení
- 3D modely pro TURSI podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom (3ds)
- 3D modely pro TURSI podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom (dwg)
- 3D modely pro TURSI podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom (dxf)
- Návody pro TURSI podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom (pdf)
- Technický list pro TURSI podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom
- Údržba pro TURSI podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom (pdf)
- Záruční list pro TURSI podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom (pdf)

































































































































































































































































































