777 746 852Linka
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 10-50mm, černá mat
Číslo zboží: 39939, 8590913880469, AR901
Zařazení: Příslušenství k umyvadlům; Příslušenství k bateriím
Zařazení: Příslušenství k umyvadlům; Příslušenství k bateriím
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-14 % 820 CZK
| Cena s DPH / ks | 706 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 583 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 10-50 mm |
| Výbava | Uzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.3220 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913880469 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
CALEO keramické umyvadlo na desku, 60x42cm, černá mat
60 x 60Keramikaovál/elipsaSapho

AKCE -14 %
GIULIA keramické umývátko 33,5x29cm, černá mat
33,5 x 33KeramikaobdélníkSaphoSMALL

AKCE -14 %
NERISSA keramické umývátko 42x29cm, černá mat
42 x 42KeramikapůlkulatéSaphoSMALL

AKCE -14 %
PRIORI keramické umyvadlo na desku, 60x40 cm, černá s modrým vzorem
60 x 60Keramikaovál/elipsaSaphoPRIORI

AKCE -14 %
ZOE keramické umývátko 37x18cm, otvor pro baterii vpravo, černá mat
37 x 37KeramikaobdélníkSaphoSMALL



























































































































































































































































































