Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, zlato
| Cena s DPH / ks | 3 638 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 3 007 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Hmotnost / ks | 1.3990 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913887383 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, zlato (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, zlato (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, zlato (dxf)
- Technický list pro Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, zlato











































































































































































































































































