Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, zlato mat
| Cena s DPH / ks | 1 454 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 202 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Výbava | PVD |
| Hmotnost / ks | 0.9640 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935237 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
Příslušenství k produktu





























































































































































































































































































