Umyvadlový sifon šetřící místo, 5/4" odpad 32mm, kulatý, chrom
| Cena s DPH / ks | 1 282 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 059 CZK |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Výbava | Šetřící místo |
| Hmotnost / ks | 1.2200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913919473 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
Šetřící místo
Jedná se o systém, kde trubka těsně pod umyvadlem odvede vodu ke zdi a teprve tam ji odvádí svisle dolů. Toto řešení je vhodné například do koupelnového nábytku, kdy sifon nebrání využití police/zásuvky, pro umyvadla s policí nebo k umyvadlům pro tělesně handicapované.
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu



Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Umyvadlový sifon šetřící místo, 5/4" odpad 32mm, kulatý, chrom (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro Umyvadlový sifon šetřící místo, 5/4" odpad 32mm, kulatý, chrom (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro Umyvadlový sifon šetřící místo, 5/4" odpad 32mm, kulatý, chrom (dxf)
- Technický list pro Umyvadlový sifon šetřící místo, 5/4" odpad 32mm, kulatý, chrom















































































































































































































































































