777 746 852Linka
WC štětka samolepící, černá mat
Výrobce: SaphoŠířka: 90 mmDélka: 90 mmVýška: 400 mmHloubka: 90 mmRozměr: 9 x 9 cmHmotnost: 0.513 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-14 % 699 CZK
| Cena s DPH / ks | 602 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 497 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
- Opatřen oboustrannou lepící páskou, která zaručuje mimořádnou životnost spoje a spolehlivě nahrazuje vruty pro trvalé upevnění
- Před nalepením se ujistěte, že povrch není špinavý, zaprášený nebo mastný
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 90x400 mm |
| Průměr | 90 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Lepení |
| Hmotnost / ks | 0.5130 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913959554 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |



















































































































































































































































































