Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat
| Cena s DPH / ks | 320 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 265 CZK |
- Zavěsí/nasune se na sklo zástěny a pojistí šroubem
- Vhodné pro sklo o tloušťce 6-8 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 20x20x40 mm |
| Průměr | 20 mm |
| Šířka | 20 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hloubka | 40 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háček |
| Instalace | Závěsná |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.0840 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913964640 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 12 let |
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
Příslušenství k produktu



























































































































































































































































































































