777 746 852Linka
ZEEGRAS zrcadlo ve vyřezávaném rámu 70x100cm, stříbrná
Varianty tohoto produktu (celkem 2):3 432 Kč
ZEEGRAS 70x100cm | 4 292 CZK
SCULE 70x100cm | skladem u dodavatele (6 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
Výrobce: SaphoSérie: ZEEGRASŠířka: 700 mmDélka: 700 mmVýška: 1000 mmRozměr: 70 x 70 cmHmotnost: 9 kg/ksMateriál: Masiv dřevo Tvar: obdélník Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (6 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Zrcadlo v ručně vyřezávaném dřevěném rámu
- Celkový rozměr: 70x100 cm (šířka rámu 14 cm)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ZEEGRAS |
| Rozměr | 70x100 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Barva rámu | Stříbrná |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913881930 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
SCULE zrcadlo ve vyřezávaném rámu 70x100cm, stříbrná
70 x 70Masiv dřevoobdélníkSaphoSCULE & SAMBLUNG


















































































































































































































































































