777 746 852Linka
FRESCOBLUE sítko pro urinál 168x140 mm, červená
Varianty tohoto produktu (celkem 2):89 Kč
168x140 mm, červená | 89 CZK
175x190 mm, modré | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SCHWABBarva: růžováŠířka: 168 mmDélka: 168 mmVýška: 140 mmRozměr: 16,8 x 16,8 cmHmotnost: 0.12 kg/ksMateriál: Plast Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
| Cena s DPH / ks | 89 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 74 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Uvolňuje příjemnou vůni po dobu 3 až 4 týdnů
- Odstraňuje nepříjemné pachy
- Díky měkkému a pružnému materiálu se hodí do každého urinálu
- Zabraňuje ucpávání urinálu
Vlastnosti
| Značka | SCHWAB |
|---|---|
| Rozměr | 168x140 mm |
| Šířka | 168 mm |
| Výška | 140 mm |
| Barva | Červená/Růžová |
| Materiál | Plast |
| Hmotnost / ks | 0.1200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8711778176607 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

FRESCOBLUE sítko pro urinál 175x190 mm, modré
17,5 x 17,5PlastSCHWABmodrá
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
PURITY urinál se zakrytým přívodem vody, 38x53,5cm
38 x 38KeramikahranatéIsveabíláPURITY

SCHWARN BLACK keramický urinál, zadní přívod, zadní odpad, černá mat
31,5 x 31KeramikaobléCERASTYLE

SCHWARN keramický urinál, zadní přívod, zadní odpad, bílá
31,5 x 31KeramikaobléCERASTYLEbílá

AKCE -8 %
DYNASTY urinál se zakrytým přívodem vody, 39x58cm
39 x 39KeramikaobléIsveabílá

AKCE -24 %
Urinál s horním přívodem vody, 31x45cm
32 x 32KeramikaobléIsveabílá



























































































































































































































































































