Skříňka s keramickým umyvadlem bílá - Bruckner NEON 501.111.0
Skříňka s keramickým umyvadlem Bruckner NEON s rozměrey 45x79,5x41,5 cm v bílém provedení.
Zjistit více
| Cena s DPH / ks | 6 134 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 5 070 CZK |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | NEON |
| Rozměr | 45x79,5x41,5 cm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 795 mm |
| Hloubka | 415 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 25.5800 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913926389 |
| Záruka | 2 roky |
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Příslušenství k produktu






















































































































































































































































































